Naše centrum nabízí komplexní služby v oblasti péče o váš vzhled a osobnost jako takovou.

vyšetření nohou, ošetření chodidel nehtů, aparátky zarůstajících nehtů

Dopravní dostupnost


Varianta 1. - zastávka Horky"
Metro C - stanice Budějovická
Autobus 124 stojí přímo při výstupu z metra (výstup Vyskočilova, Olbrachtova, BB centrum). Z prostor metra vyjdete po pevných schodech. Vyjdete ven a obejdete zleva prosklenou část kolem trafiky a zelené lékárny. Po 30 vteřinách dojdete k Pizze a u ní po eskalátoru ven. Zastávku již vidíte před sebou.
Pojedete sedm zastávek autobusem 124 a vystoupíte na zastávce „Kloboučnická". Pokud vystoupíte zde, vrátíte se několik metrů zpět na hlavní Nuselskou ulici a půjdete dále ve směru odjíždějící tramvaje cca 300m směrem k zastávce tramvaje Horky, odbočíte z Nuselské ulice vlevo do Svatoslavovy ulice a po 50 metrech jste v Centru péče o nohy a tělo.
Pokud vystoupíte na předchozí šesté zastávce Pod Jezerkou", tak nastoupíte na tramvaj 11 a pojedete jednu stanici do zastávky Horky". Před sebou uvidíte stánek Pizza s sebou a jste ve Svatoslavově ulici. Po několika krocích jste u nás.

Metro C - stanice Kačerov a 6 nebo 7 stanic autobusem 139 a dále jako u busu 124. Pokud se rozhodnete jet busem 150, tak vystoupíte na čtvrté zastávce „Michelská" a tramvají 11 pojedete ve směru Nám.bří Synků a vystoupíte na druhé zastávce Horky".

Dostat se k nám můžete i z centra tramvají 11 nebo 6, která stojí jen 50m od nás. Vystoupíte na zastávce Horky" a za 45 vteřin jste u nás.

Varianta 2. - zastávka „Nuselská radnice"
Metro C - stanice Budějovická / bus 193 - cca 16 minut do stanice Nuselská radnice".
Metro C - stanice Pankrác / bus 193 - cca 6 minut do stanice Nuselská radnice".
Metro C- stanice Pražského povstání/ bus 193 - cca 3 minuty do stanice Nuselská radnice".
Vystoupíte na zastávce Nuselská radnice a dáte se za radnici do ulice Vladimírova. Po několika metrechodbočíte vlevo do ulice Svatoslavova a pujdete cca 150 metrů až k našemu centru. Po pravé ruce budete mít Obchodní akademii, Střední zahradnickou školu, Oddělení Policie Praha 4 a jste u nás.

Z centra se do zastávky Nuselská radnice" dostanete také tram. 18

Nejlépe se k nám dostanete s pomocí vyhledávače spojení zde.
Stačí pouze doplnit odkud jedete, datum a čas. Do okénka Kam jedete zadejte Horky.

Autem: jeden z mnoha dopravních způsobů - od Budějovické pojedete Vyskočilovou ulicí až na světelnou křižovatku ulic Vyskočilova - Michelská a odbočíte doleva - směr Nusle do ulice Michelská. Po cca 800 m na konci Micheslké ulice odbočíte vlevo (bílá šipka směr Nusle) a pojedete podle tramvajové tratě cca 900 m. U stanice tram. Horky se Svatoslavova ypsilonově odděluje od Nuselské, které vede s tramvají dále vpravo a vy odbočíte vlevo do Svatoslavovy ulice. Hned začněte hledat místo na parkování. Parkuje se kolmo k chodníku po celé délce ulice. Parkování je bezplatné. V případě potřeby hledejte místo na parkování kdekoliv v okolí.

MAPA: Najdete nás zde Centrum péče o nohy a tělo, Svatoslavova 16, Praha 4 - Nusle

UBYTOVÁNÍ PRO ÚČASTNÍKY ŠKOLENÍ
Hotel Michle*** (od Centra péče o nohy a tělo pouze 1 min. autem)
Nuselská 124
Praha 4 - Michle
www.hotelmichle.cz, volejte tel. : 775 658 668

ŠKOLÍCÍ PROSTOR č.1
Vzdělávací a školící centrum Jaroslav Fešar
Svatoslavova 16
Praha 4 - Nusle

ŠKOLÍCÍ PROSTOR č.2
Emmy Rezidence ****
K Zelené louce 2a
Praha 4 - Krč
www.emmy.cz

ŠKOLÍCÍ PROSTOR č.3
Hotel Populus ****
U staré cihelny 2182/11
Praha 3
www.hotelpopulus.cz