Naše centrum nabízí komplexní služby v oblasti péče o váš vzhled a osobnost jako takovou.

vyšetření nohou, ošetření chodidel nehtů, aparátky zarůstajících nehtů

Fyzioterapie a rehabilitace

                                
Rehabilitace (ze středověké latiny, rehabilitatio = obnovení) je snaha navrátit poškozeného člověka do předešlého tělesného stavu či sociální a právní pozice, případně i úspěšný výsledek této snahy.

Fyzioterapie je část komprehensivní rehabilitace.  Zabývá  se diagnostikou, léčbou a prevencí poruch pohybového systému organismu.

Terapeut využívá standardních postupů na základě nejnovějších vědeckých poznatků, volí postup léčby ze škály metodik cíleně s ohledy na potřeby jedince postiženého na zdraví. Přístupy terapeuta vycházejí zejména ze znalosti anatomie, fyziologie a biomechaniky.

Fyzioterapeutka v našem zařízení provádí manuálně-pohybovou rekondici a rehabilitaci, s využitím nejnovějších poznatků z oblasti manuálních měkkých technik reflexního typu, s následnou aplikací cíleného speciálního cvičení, především spirálního charakteru, pro optimalizaci pohybových vzorů a stereotypů. Vhodnou korekcí vadných pohybových stereotypů dochází ke zvýšení hybnosti v daných oblastech a odstranění bolesti.

Pokud trpíte bolestí (zad, kloubů aj.), zjistili jste jistá omezení při svých sportovních aktivitách i při všedních denních činnostech, potřebujete získat vyhovující rozsah pohybu po úrazu, zlomenině či netušíte jak použít berle, hole či jiné kompenzační pomůcky pro pohyb, neváhejte, navštivte mne či zavolejte, ráda vám pomůžu najít ztracenou rovnováhu.

Těším se na spolupráci a setkávání s Vámi

Mgr. Petra Urbancová

kontakt: 732 405 049

CENÍK FYZIOTERAPIE A REHABILITACE

 

Komplexní kineziologické vyšetření celého těla a vyšetření nohou na plantoskopu včetně návrhu terapie, tejpování a objednávky vložek do bot. 1000 Kč. 50 min.
 
Kontrolní vyšetření na plantoskopu, zhodnocení proběhlé terapie a nová objednávka vložek do bot. Provádí se 1x ročně.1000 Kč. 50 min.
 
Rehabilitace dětí a dospělých včetně edukace cvičení na doma, tejpování, mobilizací a uvolnění měkkých tkání těla. 800 Kč. 50 - 60 min.
 
Rehabilitace dětí a kontrola cvičení a domácího režimu. 400 Kč. 30 min
 
Cvičení nohou s fyzioterapeutem, nácvik cviků na doma, nácvik tejpování na doma.
800 Kč. 50 - 60 min.
 
Doplatek za tejp jako součást vyšetření nebo rehabilitace. 50 Kč.
 
Tejpování na žádost klienta mimo termín vyšetření nebo rehabilitace 250 Kč. 15 min.
 
Tejpovací páska 180 Kč
 
Vložky do bot Pedikom
dětské 1480 Kč
junior 1580 Kč
dospělí 1680 Kč