Naše centrum nabízí komplexní služby v oblasti péče o nohy a tělo.

vyšetření nohou, ošetření chodidel, ortonyxie, ošetření nehtů, zarůstající nehty, rovnátka na nehty, podologie, pedikúra, nehtová protetika, nehty, kurzy, péče o nehty, školení, semináře, nohy, pedikérské ošetření, ošetření nohou

Masáže

       

Jste pracovně vytížení, nemáte čas si dopřát relax a uvolnění přes týden? Pokud Vás bolí záda nebo krční páteř, máte problém se předkolnit ve stoje nebo si chcete jen tak odpočinout, čtěte dál.

My jsme tu pro Vás, a záleží jen na Vás, abyste se na chvíli zastavili v tom věčném shonu, dali odpočinout tělu i duši, ponořili se do sebe sama a věnovali čas tak potřebné relaxaci a pohodě.     Věřte, nebude nám vadit, když si chvilku zdřímnete a nebo naopak, budete si chtít popovídat. U nás se řídíme starým známým heslem: "Náš zákazník, náš pán". Zveme Vás do příjemného prostředí našeho salónu a věříme, že se Vám u nás bude líbit, že se budete cítit dobře, že budete odcházet s příjemným pocitem a chutí se k nám opět vracet. U nás prováděné masáže jsou relaxačního a regenaračního charakteru. Pomůžeme Vám s bolestmi hlavy a krční páteře. Budete - li si přát, budete uneseni do světa relaxace. Ptáte se jak? To už nechte na nás... Naším cílem je přizpůsobovat se a plnit přání našich klientů.

                      

CENÍK


Relaxační aroma masáž celého těla - 900,- Kč (60 min.)

Tato masáž je kombinací těch nejpříjemnějších masážních technik, která Vám navodí pocit uvolnění, relaxace, blaha, prokrví celé tělo a nabije harmonizující energií. Používají se pouze příjemné techniky. Zapomeňte na rušivé prvky jako jsou bušení, tepání, smetání a pod., které se praktikují při sportovních masážích. Provádí se na břiše (50%) a na zádech (50%).

Masáž zad a šíje - 500,- Kč (30 min.)

Uvolňující techniky, které vedou ke zlepšení pohyblivosti, k uvolnění ztuhlých nebo přetěžovaných partií zad a šíje. Provádí se v leže na břiše (75%) a na zádech (25%)

Masáž dolních končetin - 500,- Kč  (30 min.)

s prvky lymfatické masáže nebo reflexologie chodidel.  Provádí se na břiše (50%) a na zádech (50%).

Masáž na přání - 1000,- Kč (45 min.) nebo 1600,-Kč (90 min.)

Řekněte mi Vaše přání a techniku, intenzitu a druh masáže přizpůsobím Vaším představám.

Thajská masáž nohou -  700,-Kč (45 min)

Masáž s reflexní terapií a relaxací současně. Masáž tlakových bodů odstraňuje blokády. Akupresurou chodidel se stimuluje činnost vnitřních orgánů, zlepšuje se krevní a lymfatický oběh. Výborná prevence migrén a bolesti. Dokonalá harmonizace a odbourání stresu.
Provádí se na lehátku v leže na zádech. Z 50% se provádí speciálním Thai kolíčkem.

                           popis