Naše centrum nabízí komplexní služby v oblasti péče o váš vzhled a osobnost jako takovou.

vyšetření nohou, ošetření chodidel nehtů, aparátky zarůstajících nehtů

O nás

Centrum péče o nohy a tělo působí v Praze pod mým vedením již 21 let. Jsme privátní nezdravotnické zařízení (jsme absolventi 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy, Střední zdravotnické školy a pomaturitního specializačního studia s praxí ve zdravotnických zařízeních) a poskytujeme odbornou péči v oblasti komplexní péče o nohy a tělo. Naší specializací jsou dovednosti spadající do kompetence živností odborné pedikérské, masérské, fyzioterapie a podologické péče v rozsahu úměrném naší odbornosti. Spolupracujeme s celou řadou specialistů, zejména z řad lékařů, kteří tvoří nedílnou externí složku našeho pracovního a lektorského týmu.

Objednání
Objednávky na vyšetření a ošetření přijímáme pouze telefonicky. E-mailem nelze domlouvat termíny. Nedovoláte-li se, zanechte nám zprávu a my se Vám ozveme zpět. Kontaktujte vždy ošetřujícího, ke kterému se objednáváte.

Objednací lhůty
Vzhledem k tomu, že naše centrum ošetřuje a vyšetřuje klienty z celé republiky, obvyklé objednací lhůty jsou 2-3 měsíce. Naší hlavní charakteristikou je vysoká profesionalita personálu a kvalita prováděných úkonů, proto se každému klientovi věnujeme maximálně a jeho problémy řešíme velmi komplexně. Nemůžete-li se ze závažných důvodů na ošetření nebo vyšetření dostavit, sdělte nám prosím tuto skutečnost ve lhůtě co nejkratší, abychom mohli termín nabídnout jinému klientovi.

I-konzultace: zarostlé a jiné nehty: Vzhledem k tomu, že se naše centrum na problematiku zarůstání nehtů specializuje, máme plné ruce práce a není někdy snadné se nám dovolat. Dlouhodobě nabízím formu posouzení prostřednitcvím e-malu či mobilních aplikací. Ušetříte tím svůj čas. Objednací lhůty jsou 2 - 3 měsíce.
Pokud máte potíže s nehtem, napište e-mail či zprávu, ve které sdělte tyto údaje:
1. Stručně popište vývoj problému (kdy komplikace začaly a případně jak došlo k zarůstání).
2. Uveďte,zda jste již nějaký zákrok podstoupili a kdy(dermatologie - mykologické stěry, bakteriologie, chemická ablace, chirurgie, pedikúra).
3. Současný stav a jaké máte nyní potíže, event. uveďte aktuální medikaci.
4. Priložte fotografii v obvyklé velikosti (zejména ostrá a dostatečně zblízka)
Poté odešlete k posouzení. Bude-li Váš dotaz v naší kompetenci, budete vyzváni k úhradě poplatku za i-konzultaci, který činí 400,-Kč.
Číslo účtu: 2603768093/0800
VS: Váš rok narození
Formy komunikace: e-mail, iMessage (Apple), Messenger, What's app, Viber
Požadujete-li doklad o zaplacení, prosím sdělte mi tuto skutečnost obratem. 
Obvykle do třech pracovních dní se Vám ozveme a buď navrhneme objednání na nejbližší termín nebo doporučíme další postup, případně návštěvu u našich externích specialistů. Současně si přečtěte UŽITEČNÉ RADY, které najdete v sekci Podologie  - Ortonyxie, v levém sloupci v menu nebo v horním bannerovém rámečku. Dozvíte se tam, co dělat v případě, že Vás objednáme, ale termín objednání je delší a Vy si s postiženým nehtem nevíte rady.

Bc. Jaroslav Fešar - ředitel centra