Naše centrum nabízí komplexní služby v oblasti péče o nohy a tělo.

vyšetření nohou, ošetření chodidel, ortonyxie, ošetření nehtů, zarůstající nehty, rovnátka na nehty, podologie, pedikúra, nehtová protetika, nehty, kurzy, péče o nehty, školení, semináře, nohy, pedikérské ošetření, ošetření nohou

DÁRKOVÝ ŠEK

Dárkové šeky pro Vaše nejbližší zakoupíte u nás v centru nebo je obdržíte poštou po předchozí úhradě.
Ceny dárkových šeků jsou platné od 1.1.2023.

       DÁRKOVÝ ŠEK NA PEDIKÚRU 

Chcete svým nejbližším udělat radost a nevíte čím? Zakupte pro ně dárkový šek na jedno komplexní pedikérské ošetření nohou, včetně orientační diagnostiky chodidel, masáže nohou a lakování nehtů. Studený nápoj nebo káva dle vlastního výběru a poradenství v ceně. 
CENA DÁRKOVÉHO ŠEKU NA PEDIKÚRU JE 1000,- Kč

  

      DÁRKOVÝ ŠEK NA PC VYŠETŘENÍ NOHOU

Dopřejte svým nejbližším komplexní podologické vyšetření nohou na PC PDB Scan.,s možností zhotovení individuálních kvalitních stélek do obuvi. V ceně poradenství, konzultace a vyšetření na podoskopu. Popis stavu chodidel podle modelů kostry nohy a diagnostika osového skeletu. Studený nápoj, nebo káva dle vlastního výběru.                                          
CENA DÁRKOVÉHO ŠEKU NA PC PDB Scan.VYŠETŘENÍ JE 1400,- Kč
Pokud se provede návrh individuálních dynamických stélek Pedikom, hradí se v hotovosti po vyšetření.

 

 

      DÁRKOVÝ ŠEK NA RELAXAČNĚ - UVOLŇUJÍCÍ MASÁŽ 

Dárkovým šekem na relaxačně rekondiční masáž zad a šíje vždy své nejmilejší potěšíte. Při intimním osvětlení, relaxační hudbě a svíčkách, v teplé místnosti s voňavým ohřátým přírodním olejem zapomenete na cca 30 min. co se děje za dvěřmi naší provozovny. Dopřejete-li si kávu, čaj nebo osvěžující nápoj, budete se cítit jako v ráji. To vám můžeme garantovat. Doporučíme vám vhodné cvičení. 
Lze přikoupit jakoukoliv z dalších variant.
CENA DÁRKOVÉHO ŠEKU NA MASÁŽ JE 
800,- Kč