Naše centrum nabízí komplexní služby v oblasti péče o nohy a tělo.

vyšetření nohou, ošetření chodidel, ortonyxie, ošetření nehtů, zarůstající nehty, rovnátka na nehty, podologie, pedikúra, nehtová protetika, nehty, kurzy, péče o nehty, školení, semináře, nohy, pedikérské ošetření, ošetření nohou

Interview s Kristýnou Janáčkovou

Napadlo vás někdy, že byste si zula boty a vyběhla jen tak naboso? Chůze naboso je mimořádně prospěšná.

V Karolínce, kde máme rodinný baráček, mě to napadá běžně, ale v Praze, pravda, ještě ani jednou

Kristýnko, myslíte si, že péče o nohy ze z hlediska prevence zdraví u nás má velkou tradici nebo pořád pokulhává za estetickou úpravou např.vlasů a nehtů na rukou?
Nad tím jsem se nikdy nezamýšlela, ale řekla bych, že pokulhává dosti. Větší pozornosti se jistě těší vlasy a ruce, neb je stále vystavujeme na odiv, ale pedikúře se mnohem více věnujeme až s příchodem léta. A také se domnívám, že stále více vítězí módní obuv nad pohodlnými, pro nožky prospěšnými botami. Mně třeba trvalo hodně dlouho ( A to, kdo ví, kdyby jednoho dne za mnou nepřišla švagrová s dárkovým šekem k vám, jak dlouho by mi to ještě trvalo) než jsem začala péči o nohy brát vážně. A stejně ještě v něčem lajdačím

Lakují si princezny nehtíky? Pokud ano, jakou barvu laku milují? (úsměv - pozn. Z filmové pohádky „Království potoků“)
Já jsem si je třeba lakovala bezbarvým výživným lakem

Věnujete se spíš domácí péčí o nohy nebo si raději dojdete na pedikúru?
To víte, že si raději dojdu k vám

Napadá mě, že jako herečka se taky pěkně naběháte. Když budu zvědavý v čem nejraději chodíte, co mi odpovíte? Cítíte se dobře v lodičkách na vysokém podpatku?
Nejlépe se cítím v pohodlných botách bez vysokého podpatku, momentálně mám nejvíce oblíbené crocsy. Ale samozřejmě vyhledávám i ty lodičky…

Souhlasíte s úslovím, že je hlavně důležité „mít nohy v teple?“
Souhlasím :-).

Máte čas ve volných chvílích „relaxovat“ třeba s nohami ve vířivé vaničce nebo jen tak na stole? Otázkou je, jestli máte volný čas. No a vaničku… (úsměv)
Vždy by se ten volný čas našel, ale když já nemám tu vaničku

Vyzkoušela jste v péči o nohy něco neobvyklého? Třeba reflexní masáž chodidel, parafínový zábal nebo detoxikační koupel?
Stále ne, ale prý je to skvělé, takže v budoucnu bych určitě chtěla

Mnoho lidí se ve volném času věnuje chůzi např. populárnímu Nordic walking . Oslovilo vás to někdy natolik, abyste tento druh aktivního pohybu sama vyzkoušela?
Zatím ne

Kristýnko, co byste na závěr vzkázala všem čtenářům našeho časopisu?
Ať péči o nohy nepodceňují a dopřejí jim opravdový luxus

S divadelní a filmovou herečkou Kristýnou Janáčkovou si povídal Jaroslav Fešar