Naše centrum nabízí komplexní služby v oblasti péče o nohy a tělo.

vyšetření nohou, ošetření chodidel, ortonyxie, ošetření nehtů, zarůstající nehty, rovnátka na nehty, podologie, pedikúra, nehtová protetika, nehty, kurzy, péče o nehty, školení, semináře, nohy, pedikérské ošetření, ošetření nohou

Interview s Václavem Glazarem

Václave, stíháš ještě při své práci vnímat, že máš nohy?

To v každém případě – jelikož stojím naprahu oboustranné výměny kyčelního kloubu, musím o nohy pečovat o to víc, jelikož ty bolesti jsou otřesné!

Kdyby se tě někdo zeptal, jestli je pedikúra potřebná, co bys odpověděl?
Bez debat, o tom není pochyb! To je totiž to nejlepšíahlavně nejrychlejší, co můžete pro pohodu svých nohou udělat.

Ty sám pravidelně chodíš na ošetření. Řekni našim čtenářům, který ze způsobů ošetření je ti sympatičtější? Klasická mokrá, nebo přístrojová?
Já osobně mám raději klasickou mokrou, mám z ní příjemnější pocit. Musímale říct, že v poslední době mám stále přístrojovou pedikúruaje skvělá! Jsem přesvědčen, že jde pouze o pocit, co je každému příjemnější.

Najdeme utebe doma krém na nohy, rašpli nebo vířivou vaničku?
Najdete toto všechnoaještě daleko víc věcí potřebných k ošetření nohou!

Zažil jsi někdy reflexní terapii, masáž nebo nějakou podobnou příjemnost co se nohou týče?
Měl jsem možnost vyzkoušet tyto terapie v lázníchapokud budu mít čas, možnostapříležitost, zcelajistě žádnou nevynechám.

Hrál jsi někdy v kabaretu nějakou scénku, ve které by hlavní roli hrály nohy?
Ano – to když jsem v jedné scénce předváděl slavné světové modelky, jako třebaNaomi Kýbl, Claudii Schifoneratd.

Ve tvém kabaretu Srdce a kámen je krásných nohou víc než dost. Může za to příroda, nebo hodiny „dřiny“? :-)
Zato může jenajen přírodaanadarmo se neříká, že muž má už od přírody nádherné nohyakdyž se jim věnuje jako dívka- no tak pak je to paráda!

Vzpomeňme na Helenku Růžičkovou, tvoji velkou přítelkyni, a její slavné hlášky o Škopkových smrdutých nohách v trilogii našeho společného kamaráda Zdeňka Trošky…
Nasmrdutý nohy bylaHelenatakalergická, že bylaschopná dotyčného, u kterého se na to třeba během cesty autem přišlo, to byla schopná ho nahnat do prvního rybníka kolem kterého se jelo! Vždycky říkala, raději tu budu čuchat rybník i s rybinou, než smradlavý nohy!

Dovol mi ještě otázku z jiného soudku, fascinuje mne tvoje geniálně řešené lůžko na spaní. Působí přímo královským dojmem. Prozraď nám, v čem spočívá jeho kouzlo.
Postel je to nedůležitější v životě, pokud jde o odpočinek a relaxaci. Hlavně nesmí být nízká, aby člověk neabsorboval veškerý prach u podlahy. A je-li správně vysoká, asi tak jako v nemocnici, jste ve správném proudění vzduchu, mátenádherný pocit s přehledemadobře se vám z takové postele vstává. A dopřejete-li si šířku tak cca120 cm, máte pocit, že je svět vášamusí se podle vás říditato je to, co vám dopomáhá kvalitně, badokonce skvěle si odpočinout!

Co bys závěrem popřál našim čtenářům?
Stále dobrýahezký pocit z příjemné, pohodlné chůzealehoučkých pevných nožiček!

Děkuji zarozhovor.

S hercem a kabaretiérem Václavem Glazarem si povídal Jaroslav Fešar