Naše centrum nabízí komplexní služby v oblasti péče o nohy a tělo.

vyšetření nohou, ošetření chodidel, ortonyxie, ošetření nehtů, zarůstající nehty, rovnátka na nehty, podologie, pedikúra, nehtová protetika, nehty, kurzy, péče o nehty, školení, semináře, nohy, pedikérské ošetření, ošetření nohou

O nás

Centrum péče o nohy a tělo působí v Praze pod mým vedením již 24 let. Jsme privátní nezdravotnické zařízení a poskytujeme odbornou péči v oblasti komplexní péče o nohy a tělo. Naší specializací jsou dovednosti spadající do kompetence živností odborné pedikérské, masérské, fyzioterapie a podologické péče v rozsahu úměrném naší odbornosti. Centrum vede odborný pracovník v ochraně a podpoře veřejného zdraví. Spolupracujeme s celou řadou specialistů, zejména z řad lékařů, kteří tvoří nedílnou externí složku našeho pracovního a lektorského týmu.

Objednání
Objednávky na vyšetření a ošetření přijímáme pouze telefonicky. E-mailem nelze domlouvat termíny. Nedovoláte-li se, zanechte nám zprávu a my se Vám ozveme zpět. Kontaktujte vždy ošetřujícího, ke kterému se objednáváte.

Objednací lhůty
Vzhledem k tomu, že naše centrum ošetřuje a vyšetřuje klienty z celé republiky, obvyklé objednací lhůty jsou 2-3 měsíce. Naší hlavní charakteristikou je vysoká profesionalita personálu a kvalita prováděných úkonů, proto se každému klientovi věnujeme maximálně a jeho problémy řešíme velmi komplexně. Nemůžete-li se ze závažných důvodů na ošetření nebo vyšetření dostavit, sdělte nám prosím tuto skutečnost ve lhůtě co nejkratší, abychom mohli termín nabídnout jinému klientovi.

On-line konzultace: zarostlé a jiné nehty: 
Nabízím Vám nabízím on-line formu konzultace a poradenství. Týká se to zejména akutních problémů se zarůstáním nehtů, deformacemi a úrazy nehtů, konzultace kožních problémů, nožních kleneb, použití korekčních pomůcek a další úkony, které nevyžadují prezenční formu vyšetření.

Máte-li zájem Váš problém konzultovat, zvolte si formu, uhraďte poplatek za konzultaci, který činí 500 Kč a pošlete všechny potřebné údaje, dle pokynů níže. Naše pracoviště je privátní a v ČR podologické výkony nejsou hrazeny žádnou ze zdravotních pojišťoven, proto prosím o pochopení, že je tato služba zpoplatněna.

Pokud máte potíže s nehtem, napište e-mail či zprávu, ve které sdělte tyto údaje:
1. Stručně popište vývoj problému (kdy komplikace začaly a případně jak došlo k zarůstání).
2. Uveďte,zda jste již nějaký zákrok podstoupili a kdy(dermatologie - mykologické stěry, bakteriologie, chemická ablace, chirurgie, pedikúra).
3. Současný stav a jaké máte nyní potíže, event. uveďte aktuální medikaci.
4. Priložte fotografii v obvyklé velikosti (zejména ostrá a dostatečně zblízka)

Číslo účtu: 2603768093/0800
VS: Váš rok narození
Formy komunikace: e-mail, iMessage (Apple), Messenger, What's app, Viber, Signal, Telegram atd.
Upřednosťnuji mobilní aplikace, kde je možné z mé strany nahrát odpověď.
Požadujete-li doklad o zaplacení, prosím sdělte mi tuto skutečnost obratem. 
Obvykle do jednoho týdne se Vám ozvu a buď navrhnu objednání na nejbližší termín nebo doporučím další postup, případně návštěvu u našich externích specialistů. 

Mgr. Jaroslav Fešar, MBA - ředitel centra