Naše centrum nabízí komplexní služby v oblasti péče o nohy a tělo.

vyšetření nohou, ošetření chodidel, ortonyxie, ošetření nehtů, zarůstající nehty, rovnátka na nehty, podologie, pedikúra, nehtová protetika, nehty, kurzy, péče o nehty, školení, semináře, nohy, pedikérské ošetření, ošetření nohou

Přístrojová pedikúra

Přístrojová pedikúra se v České republice objevila po roce 1990. Patří mezi nejšpičkovější technologie v oblasti péče o nohy, která výrazně přispěla k profesionalitě tohoto oboru.

Vysoké nároky na kvalitu ošetření způsobily velké změny nejen v pohledu na přípravu a vyškolení nových "pedikérů", ale i kvalitu provedených výkonů. Dnes se v rámci poskytované služby v našem centru setkáte s celou řadou novinek a inovačních technologií, které toto pedikérské ošetření právem povyšují na "klenot" v oboru. Ptáte se, proč právě přístrojová?


Přednosti, které Vás přesvědčí:

  • naprostá bezkrevnost celého ošetření (ve světě přenosných virových a bakteriálních onemocnění je pochopitelné, že klient nestojí o poranění, i když nechtěné).Při tomto způsobu ošetření se nepoužívají žádné řezné nástroje, jako je skalpel nebo crédo. Ošetření je prováděno speciální frézou s odsáváním a rotační instrumenty se povrchu pokožky pouze dotýkají.
  • bezbolestnost celého ošetření (při ošetření postupujeme citlivě a kuří oka, otlaky a zarůstající nehty upravujeme maximálně bezbolestně)
  • indikace doporučená lékaři u rizikových skupin: diabetici, kardiaci, těhotné ženy, pacienti s mykotickými a zarůstajícími nehty apod.
  • ošetření se provádí bez namáčení (naprostá izolace od vodního prostředí a tím 100% bezpečnost z hlediska potencionálního přenosu mykotických onemocnění nehtů a kůže)
  • vysoká profesionalita a návaznost na podologickou péči (ošetření provádějí specialisté ve svém oboru, kteří Vám zhotoví na míru silikonový korektor, zhotoví rovnátko na narovnání zarostlého nehtu, vyšetří nohy, provedou speciální masáž a doporučí vhodné přípravky k péči o nohy.

Rádi Vám doporučíme lékařské ošetření. Jsme tady pro Vás (pomůžeme a poradíme, rádi Vám odpovíme na všechny Vaše dotazy a uděláme všechno proto, abyste se v našem centru cítili příjemně a spokojeně). Ošetření nohou přístrojovou technikou provádíme již od roku 1997.